1 / 3
Foto e Kabllo USB 2.0 me dy koka hyrëse PremiumCord 1.8 m
Foto e Kabllo USB 2.0 me dy koka hyrëse PremiumCord 1.8 m
Foto e Kabllo USB 2.0 me dy koka hyrëse PremiumCord 1.8 m

Kabllo USB 2.0 me dy koka hyrëse PremiumCord 1.8 m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6.22 €
5.82 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.85 €
Ju kurseni 0.39 €
-7%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Edhe pse përdorimi i wireless për transferimin e të dhënave ka shënuar rritje bombastike, për disa lidhje është më mirë të përdorni një kabllo të thjeshtë. Për këtë arsye marka PremiumCord ofron një gamë të gjerë të kabllove, zgjeruesve dhe të kablove tjera. Kabllo USB 2.0 me 2 koka hyrëse USB A-mashkullor. E përshtatshme për lidhjen e dy pajisjeve me lidhje USB. Gjatësia kabllos është 1.8 m.
Kodi i prodhuesit:
8592220001766
Lansuar:
23 Janar 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
2
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220001766
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo USB 2.0 me dy koka hyrëse PremiumCord 1.8 m
5.82 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo