1 / 3
Foto e Kabllo rrjeti OEM UTP (PC-HUB), 3m, e kuqe
Foto e Kabllo rrjeti OEM UTP (PC-HUB), 3m, e kuqe
Foto e Kabllo rrjeti OEM UTP (PC-HUB), 3m, e kuqe

Kabllo rrjeti OEM UTP (PC-HUB), 3m, e kuqe

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.88 €
4.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.07 €
Ju kurseni 1.00 €
-17%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
27 maj 2024 - 28 maj 2024
Shqipëri, të tjera
27 maj 2024 - 28 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kabllo e rrjetit Category 6 është e dizajnuar posaçërisht për rrjetet gigabit dhe mund të arrin dyfishin e frekuencës se sa Category 5/5e. Kabllo PremiumCord është lidhës RJ-45. Gjatësia e kabllos është 3 m dhe ngjyra e saj është e kuqe.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektor:
RJ-45, 2
Gjatësia [m]:
3
Fundi i kabllos:
Drejtë
Kategoria:
6
Ngjyra:
Kuqe
Lloji i kabllos:
Lidhje
Dizajnuar për:
PC, rrjet
Për lidhës:
Mashkull RJ-45
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220005771
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo rrjeti OEM UTP (PC-HUB), 3m, e kuqe
4.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo