1 / 1
Foto e Kabllo vazhduese APC Home / Office SurgeArrest, 3m, e bardhë

Kabllo vazhduese APC Home / Office SurgeArrest, 3m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
68.88 €
63.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 53.00 €
Ju kurseni 5.28 €
-8%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
APC Essential SurgeArrest është i dizajnuar për kompjuterë dhe pajisje të tjera shtëpiake elektronike. Siguron mbrojtje nga mbingarkesa elektrike të papritura. Kjo kabllo vazhduese është e pajisur me gjashtë hapësira të prizave franceze dhe belge për kompjuterë, laptopë dhe pajisje të tjera për zyre. Ky model është i pajisur me 2 porte USB me kapacitet prej 100 kHz deri në 10 MHZ. Dimensionet e kësaj kablloje vazhduese janë 62 x 272 x 110 mm.
Kodi i prodhuesit:
PMH63VT-FR
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i prizave:
6
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
1 836
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230
Tast për ndalje dhe ndezje:
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Veçori tjera:
Mbrojtës për kabllo kaoksiale
Energjia maksimale [kA]:
48
Slote hyrëse:
FR
Slote dalëse:
6x FR
Koha e reagimit [ns]:
1
Prodhuesi:
APC
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Pesha [kg]:
1,08
Gjatësia e kabllos [m]:
2.74
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
731304313649
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo vazhduese APC Home / Office SurgeArrest, 3m, e bardhë
63.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo