1 / 1
Foto e Kabllo vazhduese PremiumCord, 230V 1,5m 5 priza +2x USB 2A

Kabllo vazhduese PremiumCord, 230V 1,5m 5 priza +2x USB 2A

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
31.77 €
28.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.98 €
Ju kurseni 2.99 €
-9%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
PremiumCord sjell kabllon me priza që do ju lehtësoj përdorimin e 5 pajisjeve elektronike në të njëjtën kohë pa telashe. Aksesori ka 2 priza në pjesën ansësore dhe 3 në pjesën e lartë dhe ka kabllon me gjatësi 1.5 metra. Pos kësaj, pajisja mban dritën LED që tregon nëse është në rrymë, ka 250V voltazh maksimale, mban 2x porte USB me 2.1A fuqi dhe vjen me ngjyrë të bardhë.
Kodi i prodhuesit:
Ppd01
Lansuar:
23. 6. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
3
Nga konektori:
Lloji C, USB A (femër)
Për lidhës:
Prizë e llojit C
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Për energji, vazhduese
EAN:
8592220017255
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo vazhduese PremiumCord, 230V 1,5m 5 priza +2x USB 2A
28.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo