1 / 1
Foto e Kabllo vazhduese PremiumCord USB A-B

Kabllo vazhduese PremiumCord USB A-B

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.19 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

PremiumCord është kompani që prodhon kabllo cilësore, lidhës dhe aksesorë të ndryshëm. Në këtë rast kabllo me lidhës USB 2.0 dhe me gjatësi 1 m iu lejon ta mbushni telefonin tuaj kur ju lidheni me kompjuter direkt nga porta USB e kompjuterit. Kabllo është e prodhuar për të lidhur të gjitha pajisjet që kanë USB të vogël si telefonat mobil apo kamerat digjitale. Është e përshtatshme për mbushje dhe transmetim të të dhënave.

Kodi i prodhuesit:
4040849623349
Lansuar:
3 Korrik 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
Gjatësia [m]:
1
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
EAN:
8592220012489
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo vazhduese PremiumCord USB A-B
7.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo