1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo Virtuos RS232 për HT-10, HT-310, HT-850, HT-900, e zezë

Kabllo Virtuos RS232 për HT-10, HT-310, HT-850, HT-900, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.18 €
22.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.00 €
Ju kurseni 2.39 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo zëvendësuese është dizajnuar për lidhjen e lexuesit të barkodit Virtuos me port serial RS-232 (Canon9). Nëse sistemi arkëtar ofron fuqi 5V dhe ka konektor 9 pin është e mundshme ta karikoni lexuesin direkt nga arka, në të kundërtën një burim i jashtëm energjie HDB0020 apo reduktim HAC0093 mund të shtohet në kabllo. Përputhet me: Virtuos HT-10, Virtuos HT-310 (A), Virtuos HT-850, Virtuos HT-900 (A).
Lansuar:
4. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Virtuos HT-10, Virtuos HT-310A, Virtuos HT-850, Virtuos HT-900A
Dizajnuar për:
Sistemet të arkës, sisteme të magazinave
I përdorshëm me markat:
Virtuos
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
COM
Nga konektori:
COM (femër)
Kodi:
EH02G9010
Prodhuesi:
Virtuos
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Lidhje
EAN:
8594182290752
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Virtuos RS232 për HT-10, HT-310, HT-850, HT-900, e zezë
22.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo