1 / 1
Foto e Kabllo zgjatëse CyberPower Surge Buster, 4x priza, 2x USB, e zezë

Kabllo zgjatëse CyberPower Surge Buster, 4x priza, 2x USB, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.76 €
23.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.82 €
Ju kurseni 5.97 €
-21%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Është një mbrojtës i klasës së parë për kursimin e energjisë. Është i përshtatshëm në mënyrë ideale për të mbrojtur elektronikën në shtëpi, pajisjet shtëpiake, kompjuterët dhe pajisjet elektronike, apo edhe ato që kërkojnë shkëputje të energjisë gjatë natës. Kabllo zgjatëse me 4 priza lejon që të lidhen deri në katër priza në të njëjtën kohë. Prizat me teknologjinë MOV mbrojnë mbrojtësit e tensionit dhe pajisjet elektronike të lidhura nga problemet me energjinë elektrike dhe rrufeja, ndërsa filtri i zhurmës EMI / RFI zvogëlon ndërhyrjen e frekuencës dhe përmirëson në mënyrë efektive cilësinë e imazhit dhe tingullit në sistemet audio ose video. Gjatësia e kabllos është 1.8 metra.

Çelësi kryesor:
Energjia maksimale [A]:
10
Energjia maksimale [kA]:
7,5, 7.5
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
350
Kodi i prodhuesit:
P0420SUD0-FR
Kodi:
P0420SUD0-FR
Lansuar më:
29. 11. 2019
Lidhëset hyrëse:
FR
Numri i prizave:
4
Përmasat:
55,5 x 297 x 45,5, 55.5 x 297 x 45.5
Pesha [kg]:
0.395
Priza dalëse:
2x USB, 4x FR, 4x FR, FR
Prodhuesi:
CyberPower, CyberPower
Tast për ndalje dhe ndezje:
Thellësia [mm]:
45,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
USB:
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4712856275780
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse CyberPower Surge Buster, 4x priza, 2x USB, e zezë
23.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo