1 / 1
Foto e Kabllo zgjatëse PremiumCord USB 2.0, MF, 1.8m, e zezë

Kabllo zgjatëse PremiumCord USB 2.0, MF, 1.8m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
13.46 €
12.14 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.12 €
Ju kurseni 1.32 €
-10%

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kabllo zgjatëse e dobishme USB që ju ndihmon të lëvizni USB nga pjesa e prapme e kompjuterit tuaj. Ajo ofron dy porte, një për lidhje dhe një për energji. Kabllo ka shpejtësi 1.5 / 12/480 Mbps dhe gjatësi 1.8 metra.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
USB, maus, video kamerë
Lidhësit:
USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB-A (femër)
Kodi:
Ku2dock
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia m:
1.8
Lansuar më:
9. 2. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
EAN:
8592220001889
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse PremiumCord USB 2.0, MF, 1.8m, e zezë
12.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo