1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Sencor, 1 prizë, rrotull, 50m, e portokalltë

Kabllo zgjatëse Sencor, 1 prizë, rrotull, 50m, e portokalltë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
138.86 €
130.92 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 109.10 €
Ju kurseni 7.94 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kabllo zgjatëse e besueshme në rrotull është një ndihmës i shkëlqyeshëm jo vetëm në vendet e ndërtimit, por edhe në shtëpi ose kopshte. Ngarkesa aktuale e kabllos unwound 16 A max. / 3 680 W (230 V) dhe wound 4.8 A max. / 1 100 W (230 V). Kabllo ka një gjatësi prej 50 metra.
Lansuar:
23. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
1
Kodi:
35042762
Gjatësia m:
50
Tast për ndalje dhe ndezje switch:
Jo
Prodhuesi:
Sencor
Ngjyra:
Portokalltë
Lloji i kabllos:
Për energji, vazhduese
EAN:
8590669132799
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Sencor, 1 prizë, rrotull, 50m, e portokalltë
130.92 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo