1 / 1
E shitur
Foto e Kalkulator Casio MX 8 B, i zi

Kalkulator Casio MX 8 B, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
17.82 €
14.83 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.36 €
Ju kurseni 2.99 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Numëroni si profesionistë me Casio MX 8 B dhe shijoni karakteristikat e tij të dobishme si llogaritja e përqindjes, rrënjës katrore dhe diferencës. Kalkulatori ka ekran LCD në të cilin mund të vendosni deri në 8 shifra. Poashtu ka edhe 4 butona të memories si dhe buton +/- . Kalkulatori peshon 115 g.
Lansuar:
16. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i shifrave të shfaqura:
8
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
N
Kodi:
MX 8 B
Pesha g:
115
Përmasat H x W mm:
106,5 x 147 x 29
Prodhuesi:
Casio
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4549526700514
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kalkulator Casio MX 8 B, i zi
14.83 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo