1 / 3
Foto e Kamerë digjitale Nikon Z 50 body, e zezë
Foto e Kamerë digjitale Nikon Z 50 body, e zezë
Foto e Kamerë digjitale Nikon Z 50 body, e zezë

Kamerë digjitale Nikon Z 50 body, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,358.78 €
1,190.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 991.88 €
Ju kurseni 168.53 €
-13%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kamerë me cilësi të lartë për prodhimin e fotove të shkëlqyera në pothuajse të gjitha rrethanat. Kështu që mund të jeni i sigurt që gjithmonë jeni gati për të kapur menjëherë të gjitha momentet e rëndësishme në jetën tuaj. E pajisur me një senzor DX 20.9 Mpx, ajo jep cilësi të mprehta dhe delikate për imazhe të mprehta dhe të hollësishme. Me një gamë të lartë të ndjeshmërisë së ISO 100 - 51 200, nuk është e nevojshme të shqetësoheni për të bërë fotografi në situata të errëta dhe në vështirësi ndriçimi. Edhe në errësirë kapni më shumë detaje se më parë. Përveç fotove të nivelit të lartë, ju gjithashtu mund të krijoni lehtësisht filma mahnitës, të qetë me cilësi mbresëlënëse 4K me 30fps, ose të merrni pamjet me lëvizje të ngadalta në Full HD. Ju gjithashtu mund të bëni fotografi dhe të regjistroni pjesë dramatike 4K time-lapse në kamerë ndërsa regjistroni filma. Për më tepër, të shtënat perfekte mund të xhirohen gjatë natës ose të vrenjten për shkak të gamës së gjerë të ndjeshmërisë ISO. Kamera është e pajisur me një tregues elektronik të kuadrit të rezolucionit të lartë që ofron një pamje të shkëlqyeshme dhe të detajuar të skenës. Treguesi elektronik i kuadrit plotësohet në mënyrë të përkryer nga një ekran me prekje 3.2 ” LCD me një kënd shikimi deri në 170 °. Me këtë ekran, ju lehtë mund të shprehni qëllimet tuaja krijuese dhe të krijoni imazhe të përsosura nga kënde krejtësisht të ndryshme. Përmirësoni me lehtësi fotot dhe filmat e kapur me një larmi mjetesh krijuese dhe efekte speciale. Thjesht zgjidhni efektin e dëshiruar dhe zbatojeni. Sapo të keni mbaruar me redaktimet tuaja, nuk ka asgjë më të lehtë sesa të ndani fotografi menjëherë me SnapBridge. SnapBridge mban një lidhje të qëndrueshme me energji të ulët midis kamerës dhe celularit ose tabletit përmes Bluetooth dhe Wi-Fi. Sinkronizoni ose shpërndani menjëherë imazhet tuaja me pajisjen tuaj të zgjuar gjatë fotografimit. Ju gjithashtu mund të përdorni me lehtësi funksionet kryesore të kamerës dhe ta mbani kamerën tuaj të azhurnuar. Pavarësisht nga madhësia e saj kompakte, kamera do t'ju befasojë me ndërtimin e saj të qëndrueshëm por të lehtë të aluminit të magnezit, duke siguruar që mund ta përdorni në pothuajse çdo situatë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Video incizues:
Paketimi:
Trup
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Bayonet:
Nikon Z
Lloji i baterisë:
Li-ion
WiFi:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Audio incizues:
Kodi:
VOA050AE
Rezolucioni efektiv i senzorit Mpx:
20.9
Ndjeshmëria maksimale ISO:
51200
Ekran me prekje touch:
Përmasat mm:
126.5 x 93.5 x 60
Viewfinder optikelektronik:
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit inç:
3.2
Gjerësia e senzorit mm:
23.5
Lartësia e senzorit mm:
15.7
Lansuar më:
16. 10. 2019
Pesha me pajisje shtesë g:
450
Mundësi lëvizje me kënde pjerrtësi të ndryshme:
Pesha pa bateri dhe karta g:
395
Prodhuesi:
Nikon
Ngjyra:
Zezë
Lloji i senzorit:
CMOS
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, MP4, NEF, RAW
EAN:
4960759903761
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë digjitale Nikon Z 50 body, e zezë
1,190.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo