1 / 6
Foto e Kamerë dixhitale Canon EOS 250D,18-55 mm, e bardhë
Foto e Kamerë dixhitale Canon EOS 250D,18-55 mm, e bardhë
Foto e Kamerë dixhitale Canon EOS 250D,18-55 mm, e bardhë
Foto e Kamerë dixhitale Canon EOS 250D,18-55 mm, e bardhë
Foto e Kamerë dixhitale Canon EOS 250D,18-55 mm, e bardhë
Foto e Kamerë dixhitale Canon EOS 250D,18-55 mm, e bardhë

Kamerë dixhitale Canon EOS 250D,18-55 mm, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,065.10 €
999.23 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 832.69 €
Ju kurseni 65.87 €
-7%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kamerë dixhitale nga brendi i njohur Canon, e cila vjen me ngjyrë të zezë, ekran të palosshëm dhe blic. Posedon senzor CMOS të madhësisë APS-C me rezolucion efektiv 24,1 Mpx. Mbështetë formatet JPEG dhe RAW të fotove me madhësi maksimale 6000 x 4000 piksele, formatet MOV dhe MP4 të videove 3240 x 2160 piksele, si dhe audiot e formatit AAC, PCM. Kamera posedon ekran me prekje dhe rezolucion prej 1.040.000 piksele, si dhe ofron 9 pikë të fokusimit. Me teknologjinë e integruar Wi-Fi dhe Bluetooth, çdo transferim i të dhënave ose ruajtje e fotografive dhe filmave bëhet shpejtë dhe lehtë. Lensja ka gamë të zbadhimit18 - 55 mm, ndërsa sa i përket baterisë, është e tipit Li-ion.
Lansuar:
13. 4. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Mikrofon i jashtëm, mini HDMI, port dalës për kufje, USB 2.0
Paketimi:
Trup me një lente
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Kompresim të videove :
H.264
Imazh i kthjellët:
Lloji i baterisë:
Li-ion
Blic të integruar:
Kodi:
3458C001
Rezolucioni efektiv i senzorit Mpx:
24,1
Ndjeshmëria maksimale ISO:
25600
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
3240 x 2160 (25fps)
Rezolucioni i ekranit piksel:
1 040 000
Ekran i palueshëm lëvizshëm:
Ekran me prekje touch:
Pesha g:
449
Përmasat H x W mm:
122,4 x 92,6 x 69,8
Diagonalja e ekranit inç:
3
Gjerësia e senzorit mm:
22,3
Lartësia e senzorit mm:
14,9
Madhësia maksimale e fotos piksel:
6000 x 4000
Numri maksimal i imazheve fps:
5
Mbulim i kuadros:
95
Sinkronizimi i blicit X-Sync s:
1/200
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Formati i videove:
MOV, MP4
Formati i fajlleve audio:
AAC, PCM lineare
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
12 800
EAN:
4549292135978
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë dixhitale Canon EOS 250D,18-55 mm, e bardhë
999.23 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo