1 / 11
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
Foto e Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32

Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
173.10 €
148.21 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 123.51 €
Ju kurseni 24.88 €
-15%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo pajisje është video digjitale për monitorimin e bebeve. Ka cilësi të lartë të audios dhe transmetimit të videos ditën dhe natën. Instalohet lehtë brenda pak minutash duke e futur në prizë monitorin dhe kamerën dhe duke i ndezur. Transmetimi është i mundshëm në një rreze prej 300 metrash në mjedis të hapur. Brenda apartamentit ose shtëpisë ju keni sinjal të qëndrueshëm në një rreze prej 100 metrash. Bateria ka jetëgjatësi 24 orë në përdorim. Pajisja ka mundësi përdorimi edhe si alarm ose rikujtues për veprimtari të ndryshme sipas nevojës tuaj. Pajisja ka rreze të kuqe për monitorimin e fëmijës gjatë natës. Ju poashtu mund të informoheni rreth temperaturës së dhomës së fëmijës apo edhe mund t'i flisni dhe ta dëgjoni atë. Zëri mund të zvogëlohet apo amplifikohet në ekran. Ju mund të zgjedhni një nga 8 meloditë për rehatinë e fëmijës tuaj. Pajisja mund të merret edhe në udhëtime sepse mund të karikohet me powerbank. Përmes opsionit VOX ekrani i pajisjes fiket në mënyrë që të kursej energjinë sidoqoftë sapo të ketë ndonjë lëvizje apo zë pajisja aktivizohet vetvetiu. Mundet edhe të montohet në mur. Përmasat e njërës pjesë janë 120 x 70 x 17 mm ndërsa përmasat e tjetrës 67 x 106 x 25 mm.

Lansuar:
25. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Për fëmijë
Kodi:
TLNCH32
Prodhuesi:
TrueLife
Ueb-i i prodhuesit:
Truelife.eu
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594175351965
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32
148.21 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo