1 / 1
Foto e Karikues Dell, 65W, për seritë Dell Inspiron dhe Optiplex, i zi

Karikues Dell, 65W, për seritë Dell Inspiron dhe Optiplex, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
76.57 €
62.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.19 €
Ju kurseni 13.94 €
-18%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikues për laptop Dell me energji konsumuese 45 Watt është pajisje e cila mundëson shndërrimin e energjisë elektrike nga priza me 100 deri 240 V në furnizues të rrymës për laptopët Dell të serive: Dell Inspiron 11 (3147) Dell Inspiron 11 (3148) Dell Inspiron 13 (7347), Dell OptiPlex 3020 Dell OptiPlex 9020. Karikuesi ka dizajn me ngjyrë të zezë, lidhet me anë të lidhësit me 3 - pin dhe falë dimensioneve të tij të vogla ju do të keni hapësirë të bollshme për vendosje në çantën tuaj. Karikuesi ka lidhës Jack 4.5 mm.
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Inspiron 11 (3147), Inspiron 11 (3148), Inspiron 13 (7347), OptiPlex 3020M, OptiPlex 9020M
Energjia maksimale dalëse [W]:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
D-N-450-AECL
Kodi:
D-N-450-AECL
Lansuar:
4.12.2014
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Dell, Dell
Projektuar për laptopët e serisë Dell:
Dell Inspiron 3147, Dell Inspiron 3148, Dell Inspiron 3490, Dell Inspiron 3567, Dell Inspiron 3590, Dell Inspiron 5368, Dell Inspiron 5378, Dell Inspiron 5482, Dell Inspiron 5555, Dell Inspiron 5558, Dell Inspiron 5559, Dell Inspiron 5567, Dell Inspiron 5568, Dell Inspiron 5570, Dell Inspiron 5578, Dell Inspiron 5579, Dell Inspiron 5758, Dell Inspiron 5759, Dell Inspiron 5767, Dell Inspiron 5770, Dell Inspiron 7347, Dell Inspiron 7348, Dell Inspiron 7359, Dell Inspiron 7386, Dell Inspiron 756...
EAN:
5397063813919
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Dell, 65W, për seritë Dell Inspiron dhe Optiplex, i zi
62.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo