1 / 5
E shitur
Foto e Karikues EMOS SMART 6,8A (34W) max.
Foto e Karikues EMOS SMART 6,8A (34W) max.
Foto e Karikues EMOS SMART 6,8A (34W) max.
Foto e Karikues EMOS SMART 6,8A (34W) max.
Foto e Karikues EMOS SMART 6,8A (34W) max.

Karikues EMOS SMART 6,8A (34W) max.

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
39.12 €
32.75 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.29 €
Ju kurseni 6.37 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesi EMOS SMART është i dizajnuar për celularë, tabletë dhe pajisje tjera. Mund të furnizojë 4 tableta apo celularë njëkohësisht. Në modalitetin "stand-by" shpenzon shumë pak energji. Ka mbrojtje nga mbingarkesa, tensioni i lartë, dhe qarku i shkurtër. Indikator LED. Dalja maksimale është 6.8 A (34 W).
Lansuar:
10. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
USB
Numri i lidhësve USB:
4
Për makinë:
Jo
Lajmërues LED:
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
1704011700
Prodhuesi:
Emos
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues EMOS SMART 6,8A (34W) max.
32.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo