1 / 1
E shitur
Foto e Karikues Lenovo ThinkPad 135W AC (slim tip)

Karikues Lenovo ThinkPad 135W AC (slim tip)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
181.66 €
151.04 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 125.86 €
Ju kurseni 30.62 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lenovo ThinkPad 135W është karikues me konektorin e hollë që zëvendëson karikuesin origjinal të laptopëve të serisë ThinkPad - Gx00, Gx10, Zx10, Y70-70. Aksesori ka 135W fuqi dhe ju ofron siguri të plotë ndaj shkarkimit të ç'rregullt apo parregullsive të tjera elektrike.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Lenovo
EAN:
887942927233
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Lenovo ThinkPad 135W AC (slim tip)
151.04 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo