1 / 2
E shitur
Foto e Karikues Raspberry Pi për Rpi 3, 2.5A
Foto e Karikues Raspberry Pi për Rpi 3, 2.5A

Karikues Raspberry Pi për Rpi 3, 2.5A

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.78 €
26.80 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 22.33 €
Ju kurseni 2.99 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Raspberry Pi sjell në treg një karikues të energjisë elektrike Raspberry Pi 3 B. Ky karikues siguron një rrymë me fuqi prej 2.5 A, fuqi nominale prej 13 W, si dhe mbrojtje të qarkut të shkurtër dhe mbitensionit. Ka peshë prej 150 g dhe gjatësi të kabllos prej 1.5 m. Poashtu, ky karikues përfshin katër priza për përdorim në Evropë, Angli, Australi dhe SHBA.
Kodi i prodhuesit:
RB-Netzteil3-W
Lansuar:
30. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Raspberry Pi
Prodhuesi:
Raspberry Pi
EAN:
8596201005149
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Raspberry Pi për Rpi 3, 2.5A
26.80 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo