1 / 2
Foto e Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3 + përshtatës SD
Foto e Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3 + përshtatës SD

Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3 + përshtatës SD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.68 €
14.96 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.47 €
Ju kurseni 7.72 €
-35%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kartë e memories Micro SDXC me një kapacitet 64 GB. Shpejtësia e leximit është deri në 170 MB / s, dhe shpejtësia e shkrimit deri në 70 MB / s. Klasat e kartës janë klasa 10, UHS-I, U3, V30, A2. Përfshihet një përshtatës SD. Dimensionet e kartës janë: 11 x 15 x 1 mm, ndërsa dimensionet e përshtatësit janë: 24 x 32 x 2.1 mm.
Lansuar:
12. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Rezistenca ndaj ujit:
Kodi:
SDCG3/64GB
Përshtatës:
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Klasa e videos:
V30
Klasa e performancës së aplikacionit:
A2
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti GB:
64
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
740617301045
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3 + përshtatës SD
14.96 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo