1 / 1
Foto e Kartë memorie Kingston SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3

Kartë memorie Kingston SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.60 €
17.82 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.85 €
Ju kurseni 4.78 €
-22%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 maj 2024 - 31 maj 2024
Shqipëri, të tjera
31 maj 2024 - 01 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kartë e memories SD me një kapacitet 64 GB. Shpejtësia e leximit është deri në 170 MB / s, dhe shpejtësia e shkrimit deri në 70 MB / s. Klasat e kartës janë klasa 10, UHS-I, U3, V30. Dimensionet e kartës janë: 24 x 32 x 2.1 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1, Klasa e 10
Klasa e videos:
V30
Klasa UHS:
U3
Kodi i prodhuesit:
SDG3/64GB
Kodi:
SDG3/64GB
Prodhuesi:
Kingston, Kingston
Rezistencë ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
740617301397
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë memorie Kingston SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3
17.82 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo