1 / 1
Foto e Kartë memorie SanDisk Extreme 64GB 120 MB/s

Kartë memorie SanDisk Extreme 64GB 120 MB/s

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
70.67 €
61.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 51.35 €
Ju kurseni 9.06 €
-13%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kartat e memories SDXC Extreme janë karta standarde të cilat karakterizohen me përmasa të vogla, qëndrueshmëri të lartë dhe qasje të shpejtë në të dhëna. Këto karta janë dizajnuar veçanërisht për pajisje portative. Shpejtësia e shkrimit të të dhënave nga kjo kartë është 120 MB / s që mundëson transferim të shpejt dhe të lehtë. Kartat janë rezistente ndaj goditjeve, temperaturave dhe ujit. Kartat kanë kapacitet 64GB.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Klasa e shpejtësisë:
VPG-20
Kodi i prodhuesit:
SDCFXSB-064G-G46
Kodi:
SDCFXSB-064G-G46
Lansuar:
25 Tetor 2016
Prodhuesi:
SanDisk, SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
EAN:
619659123710
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë memorie SanDisk Extreme 64GB 120 MB/s
61.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo