1 / 6
Foto e Kartelë e rrjetit ASUS XG-C100F
Foto e Kartelë e rrjetit ASUS XG-C100F
Foto e Kartelë e rrjetit ASUS XG-C100F
Foto e Kartelë e rrjetit ASUS XG-C100F
Foto e Kartelë e rrjetit ASUS XG-C100F
Foto e Kartelë e rrjetit ASUS XG-C100F

Kartelë e rrjetit ASUS XG-C100F

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
214.07 €
189.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 157.83 €
Ju kurseni 24.67 €
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

ASUS XG-C100F mundëson transferimin e të dhënave deri në 10Gbps mbi kabllot me fibra optike ose DAC. Thjesht vendoseni në PCI Express 2.0 / 3.0 x4 slot dhe merrni SPF + kur jeni të lidhur. Kjo është deri në 10 herë më shpejt se Gigabit Ethernet - zgjidhja ideale për transfertat e mëdha të skedarëve, transmetimi i përmbajtjes 4K dhe lojërat shumë të ulëta latente. Në standardin e saj PCI-E, një kafaz me një port SFP + përshtatet si me fibra optike ose DAC (Direct-attach copper). Ftohja e produktit me një pasiv alumini elegant me ndërprerje të shumta për shpërndarje më të mirë të nxehtësisë.Teknologjia e integruar e cilësisë së shërbimit (QoS) automatikisht përcakton bandwidhtin për aplikacionet tuaja më të rëndësishme. Nëse keni një numër të madh skedarësh, duke transmetuar 4K media ose duke luajtur në internet, është shumë e lehtë për ta që të konfigurojnë XG-C100F për të siguruar që të gjitha pako të rëndësishme të të dhënave po kalojnë shpejt dhe pa probleme në rrjetin tuaj.Asus PCIe kartela e brendshme që vjen me SFP + 10 Gigabit interface. Pajisja mbështet IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / SR / IEEE 802.1p Përcaktimi i Përbashkët dhe VLAN Tagging IEEE 802.1q. Teknologjia e integruar e cilësisë së shërbimit (QoS) automatikisht përcakton bandwidhtin për aplikacionet tuaja më të rëndësishme.

Lansuar:
8. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
PCI-E
Dizajnuar për:
Server
Numri i LAN 10 Gbps:
1
Kodi:
90IG0490-MO0R00
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4712900741230
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartelë e rrjetit ASUS XG-C100F
189.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo