1 / 5
Foto e Kasë Akasa Pi 4 Pro për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë
Foto e Kasë Akasa Pi 4 Pro për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë
Foto e Kasë Akasa Pi 4 Pro për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë
Foto e Kasë Akasa Pi 4 Pro për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë
Foto e Kasë Akasa Pi 4 Pro për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë

Kasë Akasa Pi 4 Pro për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
44.13 €
41.31 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 34.42 €
Ju kurseni 2.82 €
-7%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kasë e bërë nga material alumini, e cila vjen me ngjyrë të zezë. Kjo kasë vjen pa burim energjie, me adapter të jashtëm. Ajo është krijuar për Raspberry Pi 4 Model B. Dimensionet e kasës janë gjerësia 68,5 mm, trashësia 96 mm, lartësia 33,5 mm.
Lansuar:
25. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Alumin
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, adapter i jashtëm
Kodi:
A-RA08-M2B
Gjerësia mm:
68.5
Lartësia mm:
33.5
Trashësia mm:
96
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4710679550138
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë Akasa Pi 4 Pro për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë
41.31 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo