1 / 13
E shitur
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë

Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
245.50 €
217.65 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 181.38 €
Ju kurseni 27.84 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Fractal Design ka hedhur në treg R5 DEFINE tipit Middle tower, me dy hapësira të mëdha për vendosjen e Optical Drives, mënyrë e lehtë e vendosjes së pjesëve përbërëse dhe dizajn i mire i sistemit të ftohjes. Kabineti do të ju ofroj tre kontrollera të shpejtësisë dhe për tre ftohës dhe më pak zhurmë. Kabineti do të ofroj hapësirë të përgjithëshme prej tetë vendesh nga 3.5". Dimensionet janë 232 x 451 x 521 mm dhe peshon 11.2 kg.
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-DEF-R5-WT
Lansuar:
14 Nëntor 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Pa energji:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë
USB 3.0:
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i hapësirave për ftohës:
9
Numri i ventilatorëve:
2
Përmasat e kutisë:
232 x 451 x 521
Numri i lidhësve USB:
4
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur, ballore që hapet, kontrollor për ftohës, izolim ndaj zhurmës
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (8x)
Slote për ftohës:
Anësor 1x120/140mm, sipërm 3x120/140mm, montuar 2x140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 2x120/140mm, pasëm 1x120/140mm
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280/360/420mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i poshtëm 120/240mm, slot i pasëm 120/140mm
Ftohës të vendosur:
2x140mm
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120/140mm, sipërm 3x120/140mm, pëparëm 2x120/140mm, poshtëm 2x120/140mm, pasëm 1x120/140mm
Prodhuesi:
Fractal Design
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Pesha [kg]:
10,7
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
8
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
44
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
18
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i hapësirave për karta:
7
EAN:
7350041082620
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë Fractal Design Define R5, e bardhë
217.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo