1 / 14
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë

Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
358.45 €
317.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 264.75 €
Ju kurseni 40.76 €
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kasë kompjuteri me cilësi të lartë me një panel anësor të bërë nga qelqi i zbutur. Kasa është e përshtatshme për pllaka amë të formateve SSI-EEB, SSI-CEB, EE-ATX, E-ATX, ATX, micro ATX dhe Mini ITX. Përmasat e kasës janë: 600 x 240 x 566 mm. Përmban sllote të brendshme 2x 3.5 " dhe 2-8x 2.5 " për HDD / SSD. Gjatësia maksimale e kartës grafike është 549/524 mm (paraqitje e hapur pa / me ventilator të përparmë), lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së është 185 mm dhe gjatësia maksimale e burimit të energjisë është 250 mm (kur montoni të dy kafazet në disqe). Ka 9 + 3 slote zgjerimi për instalimin e kartave të zgjerimit. Kasa ka pozicione 11/9 për ventilatorë 120/140 mm (3x ventilator 140 mm janë të instaluar paraprakisht). Në panelin e përparmë ka lidhësit: 2x USB 3.2 Gen 1 Tip-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Tip-C dhe 2x jack 3.5 mm.

Lansuar:
12. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB-A 3.0 (2x), USB-C 3.1 Gen 2 (1x), 3,5mm jack (2x), USB-C 3.1 Gen 2 (1x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Materiali:
Çelik
Numri i hapësirave për ftohës:
11mm
Pajisje speciale:
Anësore transaprente
Parametrat e energjisë:
Mbështet standardet ATX
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (0-5x), brendshëm 3,5" (2x)
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280/360/420/480mm, Slot i përparmë 120/140/240/280/360/420/480mm, Slot i poshtëm 120/140/240/280mm, Slot i pasmë 120mm
Hapësira për ftohës:
Horní 4x120mm/3x140mm, Prední 4x120mm/3x140mm, Spodní 2x120/140mm, Zadní 1x120/140mm
Kodi:
FD-C-MES2X-02
Numri i ftohësve të montuar:
3
Pesha kg:
14,1
Gjerësia mm:
240
Lartësia mm:
566
Trashësia mm:
600
Gjatësia maksimale e kartës mm:
359
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
185
Ftohës të integruar:
3x140mm
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm, 420mm, 480mm
Madhësia e hapësirave të lira për ftohës:
120mm, 140mm
3,5mm jack:
USB-A 3.2 Gen 1:
USB-C 3.2 Gen 2:
Prodhuesi:
Fractal Design
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Ngjyra:
Zezë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Extended ATX, Mini-ATX, SSI-CEB, SSI-EEB
Numri i hapësirave për karta:
12
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7340172702566
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 XL, me panel anësor prej xhami të zi, e zezë
317.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo