1 / 8
Foto e Kasë Fractal Design Node 804, e zezë
Foto e Kasë Fractal Design Node 804, e zezë
Foto e Kasë Fractal Design Node 804, e zezë
Foto e Kasë Fractal Design Node 804, e zezë
Foto e Kasë Fractal Design Node 804, e zezë
Foto e Kasë Fractal Design Node 804, e zezë
Foto e Kasë Fractal Design Node 804, e zezë
Foto e Kasë Fractal Design Node 804, e zezë

Kasë Fractal Design Node 804, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
191.30 €
158.93 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 132.44 €
Ju kurseni 32.37 €
-17%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Fractak Design ka hedhur në treg kasat e serive Node 804 që fillimisht ka qenë e krijuar për server të shtëpive të vogla apo HTPC, por që përshtatet dhe në sistemin e lojërave të bazuar në micro ATX pllakën amë apo MinITX. Kasa ofron HDD inovativ që mund të mbaj pajisje me diagonale 3.5" apo dy 2.5". Shpëndarja inteligjente e pjesëve dhe kualiteti i ftohësve e bëjnë më të integruar sistemin e ftohjes. Ka porte USB si dhe dy porte për audio jack si dhe kufje. Brenda ka hapësirë të mjaftueshme për pllakën amë. Dimensionet janë 344 x 307 x 389 mm dhe peshon përafërsisht 6 kg.
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-NODE-804-BL-W
Lansuar:
3 Qershor 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Pa energji:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë
USB 3.0:
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i hapësirave për ftohës:
10
Numri i ventilatorëve:
3
Panel anësor transparent:
Përmasat e kutisë:
344 x 307 x 389
Numri i lidhësve USB:
2
Pajisje speciale:
Filter për pluhur, anësore transparente, kontrollor për ftohës
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (8x)
Slote për ftohës:
Sipërm 4x120/140mm, montuar 3x120mm, përparëm 4x120mm, pasëm 1x120/140mm
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 240mm
Ftohës të vendosur:
3x120mm
Vendet për ftohës:
Sipërm 4x120/140mm, përparëm 4x120mm, pasëm 1x120/140mm
Prodhuesi:
Fractal Design
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Pesha [kg]:
6
Ngjyra:
Zezë
Lloji i shtëpizës:
MicroATX
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
8
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
32
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i hapësirave për karta:
5
EAN:
7350041082019
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë Fractal Design Node 804, e zezë
158.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo