1 / 13
E shitur
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
Foto e Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë

Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
148.35 €
132.51 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 110.43 €
Ju kurseni 15.83 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kasa PHANTEKS Eclipse P400S ka dimensione 210 x 465 x 470 mm dhe peshë bazë prej 7 kg. Ajo ka pamje elegante, ndriçim LED dhe përfshin kontrollin e ventilatorit. Kasa ofron mbështetje për sistem të ftohjes me ujë dhe ka sistem të plotë të filtrimit të pluhurit. Kasa mbështet pllakat amë ATX, Micro ATX, Mini ITX dhe E-ATX (deri në 272 mm të gjera). Paneli i sipërm ofron një port I / O , dy porte USB 3.0 dhe dy lidhës jack 3.5 mm për kufje dhe mikrofon. Kasa ofron 7 slote zgjeruese, ndërsa për hard disqet - dy deri në tetë pozicione të brendshme 2.5" dhe dy deri në gjashtë pozicione të brendshme 3.5" (në paketim përfshihen vetëm dy slote 2.5" dhe dy 3.5"). Poashtu kasa ofron këto pozicione për ventilatorë: në pjesën e sipërme 2x120 / 140 mm, në pjesën e përparme 3x120 mm / 2x140 mm, dhe në pjesën e pasme 1x120 mm. Prej tyre kasa është e pajisur me dy ventilatorë 120 mm.
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (2-8x), brendshme 3,5" (2-6x)
Slote për ftohës:
Sipërme 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparme 3x120mm/2x140mm, pasme 1x120mm
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 280/360mm, slot i pasëm 120mm
Ftohës të vendosur:
2x120mm
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
886523300854
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë PHANTEKS Eclipse P400S, e zezë
132.51 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo