1 / 4
E shitur
Foto e Këllëf mbrojtës CellularLine Supreme për Apple iPhone 12 mini, i kaftë
Foto e Këllëf mbrojtës CellularLine Supreme për Apple iPhone 12 mini, i kaftë
Foto e Këllëf mbrojtës CellularLine Supreme për Apple iPhone 12 mini, i kaftë
Foto e Këllëf mbrojtës CellularLine Supreme për Apple iPhone 12 mini, i kaftë

Këllëf mbrojtës CellularLine Supreme për Apple iPhone 12 mini, i kaftë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
56.31 €
48.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 40.33 €
Ju kurseni 7.92 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
CellularLine vjen me këtë këllëf cilësor enkas për Apple iPhone 12 mini. Prerjet për lidhësit dhe kamerat e nevojshme janë të sakta dhe nuk ndërhyjnë në funksionin e tyre. Për më tepër, ky aksesor ka ngjyrë të kaftë.
Dizajnuar për:
Celular
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 12 Mini
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
SUPREMECIPH12N
Kodi:
SUPREMECIPH12N
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak, Flip
Materiali:
Kuže
Ngjyra:
Kaftë
Përputhshmëria:
Apple iPhone 12 Mini
Prodhuesi:
CellularLine, CellularLine
EAN:
8018080388590
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Këllëf mbrojtës CellularLine Supreme për Apple iPhone 12 mini, i kaftë
48.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo