1 / 3
Foto e Kompjuter Apple Mac mini, M1, 16GB RAM, 256GB SSD, GPU 8-bërthamor, Big Sur, i argjendtë (2020)
Foto e Kompjuter Apple Mac mini, M1, 16GB RAM, 256GB SSD, GPU 8-bërthamor, Big Sur, i argjendtë (2020)
Foto e Kompjuter Apple Mac mini, M1, 16GB RAM, 256GB SSD, GPU 8-bërthamor, Big Sur, i argjendtë (2020)

Kompjuter Apple Mac mini, M1, 16GB RAM, 256GB SSD, GPU 8-bërthamor, Big Sur, i argjendtë (2020)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,444.13 €
1,109.33 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 924.44 €
Ju kurseni 334.80 €
-24%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me çipin e ri Apple M1, opsionet e Apple Mac mini po shkojnë në një nivel shumë më të lartë. Me të, ju mund të trajtoni edhe punën me video të cilësisë së lartë si dhe me aplikacione tjera t sfiduese profesionale. Ky model Apple Mac mini (M1, 2020) është ndërtuar në një procesor 8-bërthamësh Apple M1 me një GPU 8-bërthamor dhe një motor 16-bërthamor Neural Engine. Procesori gjithashtu përfshin 16 GB memorie. Një hard disk 256 GB SSD është krijuar për sistemin, aplikacionet dhe të dhënat e përdoruesit. Nga pajisjet për lidhje, ju keni 2x Thunderbolt / USB 4, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, HDMI 2.0, Gigabit Ethernet dhe portë 3.5 mm për kufje. Lidhja wireless ofrohet nga WiFi ax dhe Bluetooth 5.0. Sistemi operativ i instaluar është macOS Big Sur.
Ngjyra:
Argjendtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kompjuter Apple Mac mini, M1, 16GB RAM, 256GB SSD, GPU 8-bërthamor, Big Sur, i argjendtë (2020)
1,109.33 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo