Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
603.21 €

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit:
11 shkurt 2023 - 20 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompjuteri desktop ASUS ExpertCenter D7 SFF D700SC është i pajisur me një procesor Intel Core i3-10105 me 4 bërthama, i cili ka teknologjinë HyperThreading për multitasking më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë dhe punon në një frekuencë prej 3.7 GHz , ose deri në 4,4 GHz në modalitetin turbo. Ka 8 GB RAM DDR4 (1 modul/ 4 slote) në dispozicion për punën e tij. Një hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe do të përdoret për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet. Ekziston edhe një disk optik DVD±RW. Përpunimi i imazhit sigurohet nga karta grafike Intel UHD. Një lidhje me kabllo Gigabit Ethernet siguron lidhjen e nevojshme të rrjetit. Pajisjet e ndryshme përfshijnë porte të mjaftueshme USB (6x 2.0, 2x 3.0/3.1/3.2 Gen 1, 2x 3.1/3.2 Gen 2 dhe 1x Type-C 3.1/3.2 Gen 2), HDMI, VGA, DisplayPort, lexues i kartave të memories, lexues i kartave me çip dhe lidhësit audio. Ky model vjen pa sistem operativ.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Po
RJ-45:
Po
VGA [D-Sub]:
Po
Disk optik:
Po
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Kartelë grafike:
Intel UHD Graphics
Çizme e sigurt:
Po
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kompjuter ASUS ExpertCenter D700SCES - 9L, Intel Core i3, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
603.21 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo