Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Memorie Kingston System Specific 32GB DDR4 3200 CL22 ECC, për HP

Memorie Kingston System Specific 32GB DDR4 3200 CL22 ECC, për HP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
162.76 €
167.76 €
-3%

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit:
11 shkurt 2023 - 20 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një modul memorie cilësor DDR4 DIMM. Moduli siguron një frekuencë prej 3200 MHz, një kapacitet prej 32 GB dhe kohëzgjatje CL22 në një tension prej 1,2 V. Ofron korrigjim të gabimit ECC. Ka një dizajn të dyfishtë të renditur x8. Është projektuar për pajisjet HP.
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Përdorimi i memories/kujtesës:
Për serverë
Konfigurimi i memories/kujtesës:
1 x 32GB
Përputhshmëria e garantuar:
Po
Profili i lartësisë:
I ulët
Ftohja:
pa ftohës
Karakteristikat e veçanta të kujtesës:
Dual rank, ECC, Unbuffered
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ueb-i i prodhuesit:
kingston.com
Prodhuesi:
Kingston
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Memorie Kingston System Specific 32GB DDR4 3200 CL22 ECC, për HP
162.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo