1 / 6
E shitur
Foto e Kontroller Thrustmaster eSwap X Pro (PC, Xbox Series, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Thrustmaster eSwap X Pro (PC, Xbox Series, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Thrustmaster eSwap X Pro (PC, Xbox Series, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Thrustmaster eSwap X Pro (PC, Xbox Series, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Thrustmaster eSwap X Pro (PC, Xbox Series, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Thrustmaster eSwap X Pro (PC, Xbox Series, Xbox ONE)

Kontroller Thrustmaster eSwap X Pro (PC, Xbox Series, Xbox ONE)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
264.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 220.32 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kontroller që përputhen me platformën kompjuterike me sistem Windows 10 si dhe me konzola si Xbox ONE dhe Xbox Series X/S. Është i pajisur me gjeneratën e re të mini-levave analoge që ofrojnë saktësi më të lartë (+66%) dhe qëndrueshmëri (+33%)në krahasim me seritë tjera. Mund të aktivizoni një varg funksionesh pa u shqetësuar për dështime edhe në momentet më intensive gjatë lojërave.
Lansuar:
1. 1. 2021
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE, Xbox Series
Numri i butonëve:
24
Taste të personalizueshëm:
Paralajmërues me vibracion:
Kodi:
4460174
Gjerësia mm:
160
Lartësia mm:
60
Trashësia mm:
120
Pesha g:
300
I përdorshëm me OS :
Windows 10
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
3362934402662
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kontroller Thrustmaster eSwap X Pro (PC, Xbox Series, Xbox ONE)
264.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo