Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-51%

Konvektor Rohnson R-017, i bardhë

58.25 € 116.59 €
Përfshirë TVSH
-14%

Ngrohëse qeramike SENCOR SFH 9014, e zezë

169.28 € 195.63 €
Përfshirë TVSH
-11%

Radiator me vaj SENCOR SOH 3311BK, i zi

139.17 € 156.11 €
Përfshirë TVSH
-10%

Radiator Rohnson R-070 MICA, i zi

72.36 € 80.36 €
Përfshirë TVSH
-17%
-11%

Konvektor SENCOR SCF 2003, i bardhë

62.95 € 70.48 €
Përfshirë TVSH
-14%
-11%

Konvektor Concept KS3030 2000 W me Turbo, i bardhë

75.18 € 83.56 €
Përfshirë TVSH
-10%

Konvektor Koncept KS3020 2000 W, i bardhë

75.18 € 82.71 €
Përfshirë TVSH
-17%
-46%
-28%

Ngrohës Nedis Smart Wi-Fi, 2000W, i bardhë

173.05 € 239.86 €
Përfshirë TVSH
-6%

Radiator me vaj SENCOR SOH 3209WH, i bardhë

114.71 € 121.29 €
Përfshirë TVSH
-9%

Konvektor SENCOR SCF 2001, i bardhë / zi

63.89 € 69.54 €
Përfshirë TVSH
-6%

Radiator me vaj SENCOR SOH 3211WH, i bardhë

139.17 € 146.70 €
Përfshirë TVSH
-14%

Radiator me vaj SENCOR SOH 3313BK, i zi

150.46 € 173.05 €
Përfshirë TVSH
-44%

Ngrohëse dhe konvektor 2në1 Rohnson R-8013

53.54 € 94.95 €
Përfshirë TVSH
-5%

Ngrohëse Rohnson R-0524WT, e bardhë

150.46 € 157.99 €
Përfshirë TVSH