1 / 4
E shitur
Foto e Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë
Foto e Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë
Foto e Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë
Foto e Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë

Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
108.76 €
36.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.43 €
Ju kurseni 72.24 €
-67%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me këtë kornizë magnetike, lehtë mund të ndryshoni pamjen e kornizës ekzistuese. Korniza është prej alumini e veshur me pluhur dhe dizajni i saj është i shumë dekorativ. Kjo kornizë është e projektuar për TV 32 "(2020) dhe ka peshë 0.6 kg. Vjen në ngjyrë të bezhë.
Lansuar:
20. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
VG-SCFT32BE/XC
Diagonalja inç:
32
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Bezhë
Vendi i prodhimit:
EAN:
8806090460357
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë
36.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo