1 / 10
E shitur
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
Foto e Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza

Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
106.60 €
97.17 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 80.97 €
Ju kurseni 9.43 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufjet Cooler MasterPulse MH630 ju sjell zë kristal të pastër me dinamikë të mahnitshme për eksperiencë të vërtetë dhe unike të videolojërave tuaja. Aukustika dhe dizajni i avancuar ergonomik ju sjellin rehati maksimale në mënyrë që t'i mbani kufjet për një kohë të gjatë pa problem. Kufjet funksionojnë nën frekuencat 15 Hz - 25 kHz si dhe vijnë të pajisuar me mikrofonin që funksionon nën frekuencat 50 Hz - 18 kHz dhe lidhen me pajisje të tjera nëpërmjet portit 3.5mm. Kufjet vijnë me ngjyrë të zezë. Përputhen me PC, Xbox One, PS4 Switch.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.5, 1,5
Impedancë [Ohm]:
32
Kabllo e largueshme:
Kabllo e lëvizshme:
Kodi i prodhuesit:
MH-630
Kodi:
MH-630
Komanda e zërit:
Në kufje
Kontrolli i volumit:
Në celular
Lidhës:
1, 3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
I rregullueshëm, i ndashëm, I rregullueshëm, i ndashëm
Ndjeshmëri [dB/SLP]:
-40
Numri i lidhësve:
1
Pajisje speciale:
Reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin), Reduktimi (sllot 3.5mm 4pin në 2x 3pin)
Pesha [g]:
304
Prodhuesi:
Cooler Master, Cooler Master
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4719512094389
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Cooler Master MasterPulse MH630, të zeza
97.17 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo