1 / 12
E shitur
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
Foto e Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza

Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
105.29 €
89.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 74.55 €
Ju kurseni 15.82 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufje të përshtatshme për lojëra. Pjesët e veshëve janë të rehatshme pasi janë bërë prej shkume të memories dhe pëlhure e cila ajroset lehtë. Edhe transmetuesit audio neodymium 50 mm, janë bërë me precizitet. Kufjet kanë një mikrofon cilësor të integruar. Frekuenca e tyre shkon nga 20 deri në 30,000 Hz. Lidhja e tyre bëhet përmes lidhësit 3.5 mm me kompjuter personal, Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch dhe pajisjet mobile. Ndërtimi i këtyre kufjeve është i qëndrueshëm.
Lansuar:
3. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
1
Lojë:
Mikrofon:
I palosshëm
Pajisje speciale:
Reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Komanda e zërit:
Na sluc
Kodi:
CA-9011208-EU
Pesha g:
394
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
30
Ndjeshmëri dB - SLP:
-42
Impedancë Ohm:
32
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Mënyrat e lidhjes:
1x 3,5mm, 2x 3,5mm
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Platforma:
PC, PS4, Switch, XONE
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
EAN:
840006622208
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Corsair VOID Elite Stereo, të zeza
89.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo