1 / 6
E shitur
Foto e Kufje GIGABYTE AORUS H5, të zeza
Foto e Kufje GIGABYTE AORUS H5, të zeza
Foto e Kufje GIGABYTE AORUS H5, të zeza
Foto e Kufje GIGABYTE AORUS H5, të zeza
Foto e Kufje GIGABYTE AORUS H5, të zeza
Foto e Kufje GIGABYTE AORUS H5, të zeza

Kufje GIGABYTE AORUS H5, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
111.98 €
106.24 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 88.53 €
Ju kurseni 5.74 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Konvertuesit beryllium të përparmë 50mm sigurojnë një transmetim të zërit ultra të qartë dhe të saktë për këto kufje pa vibrime të panevojshme. Kufjet kanë një ndërtim të fortë me një shirit të gjerë të rehatshëm, kështu që ata përshtaten mirë në kokën tuaj. Është një backlight me 16.7 milionë ngjyra dhe ka 4 mënyra të ndryshme ndriçimi në dispozicion. Kabllo të fuqishme me kufje me mikrofon fleksibël dhe të shkëputur, me beryllin 50mm, kontroll kabllor dhe backlight me logo RGB me 4 mënyra të ndryshme. Kompatibil me telefonat mobilë, konzolat, laptopët dhe PC me audio jack. Gjatësia e kabllit 3 m. Pesha 285 g +/- 10 g.
Kodi i prodhuesit:
GP-AORUS H5
Lansuar:
18. 9. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
285
Lidhësit:
2
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Impedancë [Ohm]:
32
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Lojë:
Mikrofon:
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Drita e pasme:
RGB
Komanda e zërit:
Në kabllo
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Prodhuesi:
GIGABYTE
Lidhës:
3.5mm (TRS), USB-A
Gjatësia e kabllos [m]:
3
EAN:
4719331550431
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje GIGABYTE AORUS H5, të zeza
106.24 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo