1 / 4
Foto e Kufje HP Omen Mindframe Prime, të bardha
Foto e Kufje HP Omen Mindframe Prime, të bardha
Foto e Kufje HP Omen Mindframe Prime, të bardha
Foto e Kufje HP Omen Mindframe Prime, të bardha

Kufje HP Omen Mindframe Prime, të bardha

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
245.50 €
244.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 203.80 €
Ju kurseni 0.94 €
-1%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Këto dëgjuese ofrojnë zë të mrekullueshëm 7.1 dhe mbështesin teknologjinë FrostCap që jep rehati maksimale për veshtë tuaj. Aktivizohen përmes Omen Command Center.
Lansuar:
18. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
1
Lojë:
Mikrofon:
I palosshëm
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Sistem zërimi 7.1:
Drita e pasme:
RGB
Komanda e zërit:
Në kufje
Kodi:
6MF36AA#ABB
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
2
Pesha g:
530
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
15
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
95
Impedancë Ohm:
32
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Prodhuesi:
HP
Lidhës:
USB-A
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
193808517228
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje HP Omen Mindframe Prime, të bardha
244.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo