1 / 1
Foto e Kufje HyperX Cloud Alpha Wireless Headphones (4P5D4AA), të zeza

Kufje HyperX Cloud Alpha Wireless Headphones (4P5D4AA), të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
211.69 €
203.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 169.78 €
Ju kurseni 7.95 €
-4%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
23 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Përfitoni nga 300 orë jetëgjatësi e baterisë për të luajtur për më shumë se një javë pa e zbrazur baterinë. Përfundoni fushata të shumta në lojë pa u rimbushur dhe shijoni çdo minutë komoditeti të ofruar nga kupat e veshit Cloud Alpha Wireless të bëra me shkumë memorie unike, të butë HyperX, të mbuluara me material që imiton lëkurën me frymëmarrje. Drejtuesit HyperX me dy dhoma prodhojnë tingull jashtëzakonisht të qartë duke ndarë meset dhe lartësitë nga basi. I kombinuar me teknologjinë DTS® Headphone:X® Spatial Audio, e cila ofron lokalizim të saktë të zërit dhe tingull realist rrethues, do t'ju lejojë të zhyteni në botën e lojërave tuaja të preferuara të fantazisë ose të përqendroheni në konkurrencë. Kontrolloni jetëgjatësinë e baterisë, rregulloni cilësimet e barazimit dhe aksesoni më shumë opsione me softuerin HyperX NGENUITY të lehtë për t'u përdorur.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Frekuenca minimale e reagimit [Hz]:
15
Ndjeshmëria [dB/mW]:
103
Impedancë [Ohm]:
62
Frekuenca maksimale e reagimit [Hz]:
21000
EAN:
196188046036
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje HyperX Cloud Alpha Wireless Headphones (4P5D4AA), të zeza
203.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo