1 / 7
Foto e Kufje Logitech H150, Coconut
Foto e Kufje Logitech H150, Coconut
Foto e Kufje Logitech H150, Coconut
Foto e Kufje Logitech H150, Coconut
Foto e Kufje Logitech H150, Coconut
Foto e Kufje Logitech H150, Coconut
Foto e Kufje Logitech H150, Coconut

Kufje Logitech H150, Coconut

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
39.60 €
29.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.73 €
Ju kurseni 9.93 €
-25%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufjet Stereo Logitech H150 H150 janë kufje me mikrofon, të përshtatshëm për lojëra dhe videokonferenca, apo muzikë. Përveq dizajnit të lehtë dhe zërit kualitativ, këto kufje vijnë me një montim të lehtë dhe përdorim të thjeshtë. Kufjet lidhen përmes lidhësit jack 3.5mm, dhe përshtaten me kompjuterin tuaj, MP3 player, tablet, telefon dhe pajisje të tjera me një lidhës të këtij lloji.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mikrofon:
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Uebfaqja e prodhuesit:
logitech.com
Konektor:
3.5mm (TRS)
Data e lansimit:
12 Gusht 2011
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206028586
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Logitech H150, Coconut
29.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo