1 / 11
E shitur
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza
Foto e Kufje Logitech G332, të zeza

Kufje Logitech G332, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
108.09 €
86.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 71.88 €
Ju kurseni 21.84 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Përjetoni ndryshe lojrat dhe filmat tuaj të parapëlqyer me këto kufje. Janë të përshtatshme për të gjitha platformat e gamingut dhe pajisjeve telefonike, madje janë të përshtatshme edhe për PC, Mac, PS4, Xbox One dhe Nintendo Switch. Kanë mikrofon 6 mm me funksion mute. Funksionojnë në frekuencat 20 - 20,000 Hz, kanë rezistencë 39 Ohm, ndjeshmëri 107 dB SPL / MW dhe gjatësi të kabllos prej 2 metrash. Ato kanë një ndërtim të lehtë me një peshë prej 303 g (pa kabllo) dhe dimensione 172 x 81.7 x 182 mm.

Lansuar:
12. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
1
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Impedancë [Ohm]:
39
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
107
Lojë:
Mikrofon:
I palosshëm
Pajisje speciale:
Reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Komanda e zërit:
Në kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Kodi:
981-000757
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206081963
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Logitech G332, të zeza
86.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo