1 / 1
Foto e Kufje SWISSTEN Trix, të zeza

Kufje SWISSTEN Trix, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
39.43 €
27.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 22.66 €
Ju kurseni 12.23 €
-32%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
19 dhjetor 2023 - 20 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufjet SWISSTEN Trix janë kufje të shkëlqyera që sjellin tek ju një zë të mrekullueshëm dhe kumbues. Ato janë ideale për të dëgjuar muzikë nga të gjitha pajisjet e riprodhimit audio që mbështesin teknologjinë Bluetooth me një gamë deri në 10 metra. Posedojnë altoparlantë dinamikë me një interval frekuencash prej 20 Hz deri 20 KHz që sigurojnë dëgjim të qartë dhe me cilësi të lartë të muzikës. Poashtu, janë tejet të rehatshme edhe pas orëve të gjata të bartjes, altoparlantët janë të mbështjellur me sfungjer të butë dhe kanë përmasa tejet kompakte. Kufjet, poashtu, kanë një mikrofon të integruar dhe taste komanduese në pjesën anësore për kontrollimin e funksioneve mediale. Ofrojnë mundësinë e lidhjes së një karte micro SD me MP3, WMA, WAV ose të dëgjojnë radio të integruar FM, që zgjat deri në 8 orë riprodhim.
Lansuar:
31. 1. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2
Pa kabllo:
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Kodi:
52510500
Besueshmëria:
100 %
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
8
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
108
Impedancë Ohm:
32
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595217465176
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje SWISSTEN Trix, të zeza
27.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo