1 / 8
E shitur
Foto e Dëgjuese YENKEE YHP 305WE
Foto e Dëgjuese YENKEE YHP 305WE
Foto e Dëgjuese YENKEE YHP 305WE
Foto e Dëgjuese YENKEE YHP 305WE
Foto e Dëgjuese YENKEE YHP 305WE
Foto e Dëgjuese YENKEE YHP 305WE
Foto e Dëgjuese YENKEE YHP 305WE
Foto e Dëgjuese YENKEE YHP 305WE

Dëgjuese YENKEE YHP 305WE

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.89 €
19.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.51 €
Ju kurseni 3.09 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dëgjuese të lehta në peshë, moderne dhe të fuqishme Yenkee për të gjitha llojet e pajisjeve portative të zgjuara. Dëgjueset janë shumë të rehatshme me dizajn ergonomik dhe materiale të lehta. Përveç përdorimit normal, ato gjithashtu mund të përdoren edhe në sporte. Këto dëgjuese përdorin lidhjen 3.5mm jack për t'u lidhur me pajisje të ndryshme, si telefona, laptopa, tablet, kompjutera, mp3 etj. Funksionojnë në frekuencë 20 Hz - 20 kHz, kanë impedancë 32 Ohms dhe ndjeshmëri 119 dB +/- 3 dB. Diametri i altoparlantit 14,2 mm, ndërsa gjatësia e kabllos 1.2 m.
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Prodhuesi:
YENKEE, YENKEE
Kodi i prodhuesit:
35051544
Kontrolli i volumit:
Në kabllo
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2, 1,2
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 1
Mikrofon:
I integruar, I integruar
Ndjeshmëri [dB/SLP]:
-42
Numri i lidhësve:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi:
35051544
Impedancë [Ohm]:
2270
Komanda e zërit:
Në kabllo
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
14.2
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
EAN:
8590669262656
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dëgjuese YENKEE YHP 305WE
19.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo