1 / 5
Foto e Kuti e jashtme për hard disk Evolveo Tiny 1
Foto e Kuti e jashtme për hard disk Evolveo Tiny 1
Foto e Kuti e jashtme për hard disk Evolveo Tiny 1
Foto e Kuti e jashtme për hard disk Evolveo Tiny 1
Foto e Kuti e jashtme për hard disk Evolveo Tiny 1

Kuti e jashtme për hard disk Evolveo Tiny 1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.39 €

Vetëm edhe 10
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Evolveo Tiny 1 është një kornizë e jashtme e projektuar për disqe 2,5" SATA HDD / SSD me një lartësi maksimale prej 9,5 mm. Kjo kuti është një kornizë me mbulesë prej alumini me pjesë plastike para dhe mbrapa. Kutia është e pajisur me një LED që sinjalizon lidhjen me portën USB duke njoftuar transmetimin e të dhënave në progres. Përmasat 132 x 78 x 13 mm. Pesha 100 g. Të dhënat kyçe: - shkalla e transferimit prej 5 Gbps - në përputhje me USB 3.1, 3.0 dhe 2.0 - chipset JM578.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Formatet e mbështetura:
2.5
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Teknologjia e porteve:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Data e lansimit:
31. 10. 2018
Besueshmëria:
100 %, 99 %
EAN:
8594161339144
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kuti e jashtme për hard disk Evolveo Tiny 1
19.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo