1 / 1
E shitur
Foto e Kuti Raspberry Alu për Raspberry Pi 4 B, e zezë

Kuti Raspberry Alu për Raspberry Pi 4 B, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.19 €
24.37 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.31 €
Ju kurseni 2.82 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Joy-It sjell në treg kutinë e saj për një kompjuter miniaturë Raspberry Pi Model B 4. Kutia përfshin një mbajtëse për instalim në VESA 75. Mund të vendoset në mur, në mbajtëse të TV-së ose direkt në pjesën e prapme të TV / monitorit. Falë konstruksionit me dy pjesë, nuk ka nevojë të hiqni pllakën nga kapaku i hapjes. Vrimat e ventilimit në pjesën e sipërme dhe të poshtme sigurojnë shpërndarjen e lehtë të nxehtësisë.
Lansuar:
4. 9. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RB-AlucaseP4+06
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Raspberry Pi
Ngjyra:
Zezë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
P4 B
EAN:
4250236819358
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kuti Raspberry Alu për Raspberry Pi 4 B, e zezë
24.37 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo