1 / 1
Foto e Laps HP Rechargeable Active Pen G3

Laps HP Rechargeable Active Pen G3

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
136.92 €
123.20 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 102.66 €
Ju kurseni 13.72 €
-10%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
20 korrik 2024 - 22 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Laps Stilus aktiv me një diametër të majës 1.8 mm është ideal për të shënuar dhe vizatuar në ekrane me prekje. Bateria e integruar mund të mbushet përmes kabllit USB-C. Përfshihen 4 koka POM dhe 3 koka për zëvendësimin e elastomerit. Punoni dhe krijoni me një stilolaps që mund të rimbushet duke përdorur një kabllo USB-C. Hapni aplikacionet në tabletin tuaj duke përdorur stilolapsin e programueshëm Bluetooth.
Lansuar:
28. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Elite x2 1013 G3, HP Elite x2 G4, HP EliteBook x360 1030 G3, HP EliteBook x360 1040 G5, HP EliteBook x360 1040 G6, HP ZBook Studio x360 G5
I përdorshëm me markat:
HP
Përmasat:
148 x 10,2 mm
Kodi:
6SG43AA
Pesha g:
15
Prodhuesi:
HP
Ngjyra:
Argjendtë
EAN:
4580511598068
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Laps HP Rechargeable Active Pen G3
123.20 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo