1 / 2
Foto e Laps Wacom për Intous
Foto e Laps Wacom për Intous

Laps Wacom për Intous

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
55.17 €
49.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.04 €
Ju kurseni 5.92 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lapset për touchscreen janë të dizajnuara për ekrane të paisjeve të ndryshme teknologjike, si aksesor praktik. Ky laps special si avantazh e siguron zëvendësimin e gishtave, gjë që e mban ekranin të pastër. Njëkohësisht gjatë shkrimit përmes, fitoni përshtypjen e shkrimit klasik. Lapsi është paisje përfekte për editimin e fotove, për vizatime, skica apo vizatime digjitale. Vizatimi me këtë laps është mjaft natyral.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Wacom Intuos CTH-490, Wacom Intuos CTH-690, Wacom Intuos CTL-490
I përdorshëm me markat:
Wacom
Kodi i prodhuesit:
LP190K
Kodi:
LP190K
Lansuar:
3 Dhjetor 2015, 3. 12. 2015
Përputhshmëria:
Wacom Intuos CTH-490, Wacom Intuos CTH-690, Wacom Intuos CTL-490
Prodhuesi:
Wacom, Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4949268619592
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Laps Wacom për Intous
49.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo