1 / 5
Foto e Laptop MSI Gaming GF63 12VE-665XPL, 15.6", Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, i zi
Foto e Laptop MSI Gaming GF63 12VE-665XPL, 15.6", Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, i zi
Foto e Laptop MSI Gaming GF63 12VE-665XPL, 15.6", Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, i zi
Foto e Laptop MSI Gaming GF63 12VE-665XPL, 15.6", Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, i zi
Foto e Laptop MSI Gaming GF63 12VE-665XPL, 15.6", Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, i zi

Laptop MSI Gaming GF63 12VE-665XPL, 15.6", Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,123.76 €
1,048.83 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 874.02 €
Ju kurseni 74.93 €
-7%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike mund të ketë disa simbole të huaja. Ndërsa, sistemi operativ është në version provues ose nuk është i instaluar fare. Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Numri i porteve HDMI:
1
Bluetooth:
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Sistemi operativ:
Nuk ka
Ekran me prekje:
Jo
Tastierë numerike:
Jo
Kapaciteti i diskut [GB]:
512
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Konektor për mikrofon:
Memorie e brendshme:
16 GB
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080
Kamera e përparme:
Gjerësia:
359 mm
Lidhja e SSD-së:
PCI Express
Modeli i kartës grafike në bord:
Intel® UHD Graphics
Frekuenca e konfigurueshme e uljes së TDP:
35 W
Standardi më i lartë Wi-Fi:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardet e Wi-Fi:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Memoria Cache e procesorit:
12 MB
Fuqia e përshtatësit AC:
120 W
Kapaciteti total i ruajtjes:
512 GB
Lloji i memories së brendshme:
DDR4-SDRAM
Kartela grafike në pllakë amë:
Pajisja e Treguest:
Touchpad
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i diskut optik:
Jo
Media ruajtëse:
SSD
Ngjyra e ndriçimit të tastierës:
E kuqe
Ndriçim i pasëm i tastierës:
Lloji i memories grafike diskrete:
GDDR6
Shpejtësia e regjistrimit të videos:
30 fps
Prodhuesi i GPU-së diskrete:
NVIDIA
Ekzekutoni Disable Bit:
Qasja në memorie Intel Flex:
Fuqia e altoparlantit:
2 W
Shpejtësia e kohësisë [clock] së memories:
3200 MHz
Lloji i hard diskut:
Full HD
Frekuenca e procesorit [boost]:
4.4 GHz
Opsionet e integruara të disponueshme:
N
Memorie diskrete e kartës grafike:
6 GB
Kamera e përparme e llojit HD:
HD
Kapaciteti maksimal i brendshëm:
64 GB
Përshtatet me G-Sync:
3
Rishikimi i videos:
1
Funksionimi bazë i baterisë [h]:
1
Audio [dalës]:
8
Kohëzgjatja e video incizimeve në FUll HD [h]:
3
Marrës për TV:
1
Kontrollor U.2:
1
Pompë e përfshirë:
5.2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4711377117050
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Laptop MSI Gaming GF63 12VE-665XPL, 15.6", Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, i zi
1,048.83 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo