1 / 1
E shitur
Foto e Lente Nikon Nikkor Z 50-250mm f4.5-6.3 DX

Lente Nikon Nikkor Z 50-250mm f4.5-6.3 DX

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
672.59 €
592.16 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 493.47 €
Ju kurseni 80.43 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një lente telefoto kompakte me zmadhim deri në 5x, duke e bërë atë të përshtatshme për xhirime të ngjarjeve në distancë. Përveç xhirimeve, lentja është gjithashtu e përshtatshme për krijimin e filmave 4K. Me montimin e saj me diametër të madh Nikon Z, kjo lente tërheq më shumë dritë në të gjithë fushën e shikimit, duke ju dhënë shumë më shumë detaje, thellësi dhe ngjyra në çdo kornizë dhe film. Sigurisht, lentja është ndërtuar në zvogëlimin e dridhjeve dhe fokusim i shpejtë dhe i zhurmshëm. -distanca e fokusimit 50 cm -është një lente telefoto me plug-in për udhëtime -hapje f / 4.5-6.3 -gjatësia fokale 50-250 mm -16 lente / 12 anëtarë (përfshirë 1x anëtar optik xhami ED) -pesha përafërsisht 405 g.
Lansuar:
23. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i lentës:
Zmadhim, telefoto
Për lloj të senzorëve:
APS-C
Lloji i blicit:
E ndryshueshme
Bayonet:
Nikon Z
Kodi:
JMA707DA
Ndriçimi ƒ:
4,5-6,3
Pesha g:
405
Gjatësia maksimale fokale mm:
250
Gjatësia minimale fokale mm:
50
Diametri i filterit mm:
62
Distanca e fokusit m:
0.5
Gjatësia e lentës objektivit mm:
110
Diametri i lentes mm:
74
Prodhuesi:
Nikon
Prodhuesi i lenteve :
Nikkor
Stabilizator optik:
Vendi i prodhimit:
Tajland
EAN:
4960759900340
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lente Nikon Nikkor Z 50-250mm f4.5-6.3 DX
592.16 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo