1 / 1
Foto e Lente për kamera digjitale Olympus Zuiko ES-M 25 mm F1.8, e zezë

Lente për kamera digjitale Olympus Zuiko ES-M 25 mm F1.8, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
627.54 €
460.99 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 384.16 €
Ju kurseni 166.55 €
-27%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Olympus Zuiko Digital ED janë lente me dizajn kompakt që kanë një fokus të lartë që shërben për të kapur foto të rastit si dhe foto nga largësia me distancë 0.25 m. Gjatësia fokale e këtij modeli është 25 mm. Ky lloj i lenteve është i dizajnuar për tu përdorur me kamera digjitale të serisë PEN. Duke iu falënderuar fokusit të shpejtë AF, me këto lente ju mund të kapni lehtësisht foto të rastit me kualitet të lartë. Lentet kanë një aperturë f1.8. Ky model i lenteve mund të përdoret me filterë që kanë diametër 46 mm.
Kodi i prodhuesit:
V311060BE000
Lansuar:
27 Mars 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat me lente të këmbyeshme
Gjatësia minimale fokale [mm]:
25
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
25
Diametri i filterit [mm]:
46
Lloji i lentës:
Fokus të fiksuar
Për lloj të senzorëve:
Micro 4/3
Lloji i blicit:
Fikse
Prodhuesi:
Olympus
Apertura:
1,8
Prodhuesi i lenteve :
Olympus
EAN:
4545350045869
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lente për kamera digjitale Olympus Zuiko ES-M 25 mm F1.8, e zezë
460.99 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo