1 / 1
E shitur
Foto e Letër etiketash për Brother DK22225

Letër etiketash për Brother DK22225

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.77 €
18.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 15.60 €
Ju kurseni 4.05 €
-18%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother ka një traditë të gjatë në prodhimin e pajisjeve printuese si printer, makina faks, dhe pajisje shumëpërdorimshe. Gjithashtu për produktet e saj prodhon edhe aksesorë të ndryshëm. Letrat e etiketave për printer Brother DK22225 me ngjyrë të bardhë janë dizajnuar posaçërisht për seritë BROTHER QL .
Kodi i prodhuesit:
DK22225
Lansuar:
17 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
Role
Lloji i letrës:
Letër në role
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766667548
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letër etiketash për Brother DK22225
18.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo